Hakkımızda

Hüseyin Ölmez

Tattoo & Piercing Artist

Merhaba!

Ben Hüseyin Ölmez 17 Haziran 1987 de Ankara  Sincan da doğdum. İlk , orta okul ve liseyi Sincan da okuduktan sona  Ankara’nın Cebeci semtine taşındım. Daha sonra Kütahya Dumlupınar üniversitesinde 4 yıllık işletme lisans mezunu oldum. Akabinde direkt askerliği aradan çıkartıp, ilk iş hayatıma beyaz eşya mağazası açarak başladım. 2013 yılında faaliyeti sonlandırarak farklı bir iş dalı olan bijuteri ve aksesuar mağazaları açtım. Bu süreçte tabanca ile delim yapmaktaydım ta ki yakın bir ameliyat hemşiresi olan arkadaşımın; tabanca kullanma sağlıklı değil piercing yap, sen her alanda yeteneklisin diyerek kısa bir eğitim vermesiyle 2014 tarihinde piercing sektörüne  ilk adımımı  atmış oldum. Bu işi çok sevdim ve müşterilerimden hep güzel geri dönüşler aldım. Bu geri dönüşlerle mesleğe daha çok bağlandım ve tavsiyeleri üzerine, hevesimin de olması sebebiyle dövmeye de merak sardım. Her boş kaldığım zamanı değerlendirerek kendi kendime 2017 yılında öğrendim. Böylelikle sektöre yeni bir dala daha giriş yapmış oldum. 2020 tarihinde Ankara Bahçelievler 7. Caddede bulunan dövme piercing stüdyosunu açarak hayallerimin ilk adımını atmış oldum. Bu  sektöre en çok aşık olma sebebim öğrenmenin ve çalışma stillerinin ucu bucağı olmaması ve hep yeni tarzlarla yeni heyecanlar yaratmasıdır. İnsanların vücudunda  ömür boyu sizin işinizi taşıyacak olması muhteşem bir duygu ve bunu layıkıyla yapmak, iş etiklerine uygun bir şekilde sevdiğin bir işten para kazanmak da faklı bir haz tabiki. Dövmesiz ve piercingsiz insan kalmayana dek, siz çok değerli müşterilerimizin hayal ettiklerini vücudunuza kazımaya devam edeceğiz.

Black Ink Art

Biz, Black Ink Art Tattoo Piercing stüdyosu olarak, dövmenin sanatsal bir ifade olduğuna inanan bir grup tutkulu sanatçıyız. 2014 yılında kurulan stüdyomuz, dövme dünyasına yeni bir anlam kazandırmayı ve müşterilerimize benzersiz ve kalıcı sanat eserleri sunmayı hedefliyor.

Black Ink Art, deneyimli dövme sanatçılarından oluşan bir ekip tarafından yönetilmektedir. Her birimiz, dövmenin sadece bir vücut süsü değil, aynı zamanda kişisel ifadenin bir yolu olduğuna inanıyoruz. Her müşterinin benzersiz hikayesini anlamak ve bu hikayeyi kalıcı bir şekilde cilde aktarmak için çabalıyoruz.

Stüdyomuzda en yüksek hijyen standartlarına uygun bir ortam sunuyoruz. Müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği her şeyden önce gelir. Kullandığımız ekipmanlar son teknolojiye sahiptir ve sterilizasyon süreçlerimize büyük önem veriyoruz.

Black Ink Art olarak, farklı tarzlarda ve özelleştirilmiş tasarımlarda dövme yapma konusunda uzmanız. Sizinle birlikte çalışarak, hayalinizdeki dövmeyi tasarlamak ve uygulamak için buradayız. Her bir işimiz, büyük bir özen ve tutkuyla yapılır, çünkü bizim için her dövme bir sanat eseridir.

Sitemizde, dövme sanatımızın örneklerini bulabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size hayalinizdeki dövmeyi yaratma konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Teşekkür ederiz ki bizi tercih ettiniz. Black Ink Art olarak, sizinle sanatın sınırlarını zorlamak ve dövme dünyasında yeni bir maceraya atılmak için sabırsızlanıyoruz.

Saygılarımızla,

Hüseyin ÖLMEZ

Black Ink Art Kurucusu

Hüseyin Ölmez

Tattoo & Piercing Artist

Nihal Ölmez

Kaş Tasarımcı & Tattooer

× Size nasıl yardım edebiliriz?